RENEGADE LO III - Prosport Praha s.r.o.

čeština slovenčina

RENEGADE LO III

Vývoj se nezastavil ani u ATC. Pro jaro 2014 LOWA připravila novou řadu kotníkových modelů RENEGADE PRO GTX MID, která plně vychází z výročního modelu RENEGADE MID. Klasický RENEGADE GTX MID se vyrábí ve 12 pánských a 14 dámských barvách (a k tomu celkem 6 modelů LL s koženou podšívkou). Výraznou inovací je model TORO GTX MID na podešvi LOWA Enduro.
Hlavní inovace je však v polobotkovém segmentu, model RENEGADE III GTX Lo na podešvi LOWA Vialta III. Tato podešev III. generace vychází z konceptu FUSION, kde je původní technologie MONOWRAP rozšířena o opakované vstřikování polyuretanu až 3 různých tuhostí. Název FUSION pro tuto koncepci není definitivní, hledá se stále název, který by mohl být použit jako ochranná známka i v USA.
Model LOWA RENEGADE III GTX Lo představuje zcela zásadní inovací jak svršku, tak i podešve. Celkový dojem je mladistvější, s odklonem od tradičního konzervatismu. Koncepce FUSION s návaznými kroky postupného vstřikování PU s různou hustotou umožňuje vytvářet pevnější část na patě, tzv. patní oporu, měkčí celochodidlové odpružení (barevně kontrastní pruh), a opět méně vypěněný (tužší, odolnější) polyuretan pro vytváření ochranných prvků, charakteristických pro MONOWRAP konstrukci.
RENEGADE III GTX Lo, RENEGADE III LL Lo se vyrábějí ve velikostech 6,5 – 12, 13, 14 UK,
dámská provedení  RENEGADE III GTX Lo Ws, případně RENEGADE III LL Lo Ws pak ve velikostech 3,5 -10 UK
Hmotnosti (GTX / LL verze): pánské 830 / 880 g/pár vel. 8 UK, dámské 680 / 700 g/pár vel. 6 UK