EXPERIA - Prosport Praha s.r.o.

čeština slovenčina

EXPERIA

Před 2 lety uvedla firma THORLO na trh zcela technologicky novou ponožku EXPERIA. Kromě celoročního outdoorového modelu XWXU (na obrázku vpravo) s vysokým obsahem MERINO vlny a hedvábí se produkce zaměřila na Coolmaxové běžecké modely sníženého střihu XCCU. Tento střih je označen jako micro-mini. Vysoké prodeje těchto běžeckých ponožek na americkém trhu vedly firmu k rozšíření barevné škály (celkem až na 12 barevných provedení) - viz přiložený katalogový list).

Od letošního roku jsou na trhu i ponožky v trochu zvýšeném provedení s označením XCMU. Střih je označen jako mini. V tomto provedení se vyrábí 5 barevných variant.


Od jara 2013 jsou ponožky Experia (XCCU, XCMU) k dostání ve velkých prodejnách řetězce HERVIS - (Praha 4 - Chodov, Praha 5 - Smíchov a Brno - Vańkovka)

Od února roku 2014 budou na trhu ještě další barevná provedení, jak ve střihu micro-mini XCCU, tak i v plném nadkotníkovém střihu XCXU (do poloviny lýtka). Tato výška ponožky se označuje jako CREW. Celá kolekce pro jaro 2014 byla představena na veletrhu OUTDOOR ve Friedrichshafenu a jmenuje EXPERIA JET. Podrobný popis přineseme společně s informací o dostupnosti na konci roku 2013.